25. Eylül 2018, 00:33:49

Gönderen Konu: Rakibimiz belli oldu!  (Okunma sayısı 2175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Demirh

  • Mühendis
  • ****
  • Kayıt Tarihi: Nis 2008
  • İleti: 1215
  • Yaş: 25
  • Yer: İstanbul
  • www.aslantepe.biz
Rakibimiz belli oldu!
« : 08. Temmuz 2008, 20:28:53 »
Eurocup'da Rakip: BC Siauliai (Litvanya)

Bugün gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında geçen yıl Final Four'a çıkarak Juventut Badalona'ya elendiğimiz ULEB CUP, bu seneki adıyla Eurocup'da 2008-09 sezonunun ilk öneleme turunda Litvnaya temsilcisi Siauliai ile eşleştik.

BC Siauliai, geçen yıl ULEB CUP'ta Türk Telekom'un grubunda yer almış, 4 galibiyet 6 mağlubiyet alarak KK Bosna'nın ardından grubu averajla 4. sırada bitirmişti.

BC Siauliai, Litvanya liginde ise Lietuvos Rytas ve Zalgiris Kaunas'ın ardından ligi 3. sırada tamamlamıştı. Daha sonra play-off'ta yarı finale yükselip, serideki iki maçı da kaybederek Zalgiris Kaunas'a elenmişti.

Galatasaray Cafe Crown ilk turu geçmesi durumunda Karadağ'ın son şampiyonu Buducnost olacak.

Galatasaray Cafe Crown, iki öneleme turunu geçtiği takdirde 4. torbadan H grubuna dahil olacak. Bu grupta takiplerimiz geçen yıl da karşılaştığımız Girona ve Hemofarm ile Nymburk takımları olacak.


GRUPLAR

A GRUBU
Chorale Roanne, Zadar, Maroussi, Cholet-Riga/Bilbao

B GRUBU
Dinamo Moskova, Lukoil, LMT Riga, U.Kazan-Slupsk/Hapoel

C GRUBU
Şiketaş, Khimki, Orlandina, Oostende-Triumph/Le Havre

D GRUBU
Aris, Türk Telekom, Bnei Hasharon, Bonn-Panellinios/Kyiv

E GRUBU
L.Rytas, Asvel, Azovmash, Benetton Treviso-Freibourg/Gran Canaria

F GRUBU
Brose Baskets, Turow, Charleroi, Tartu-Gnunden/Kızılyıldız

G GRUBU
Pamesa Valencia, A.Dragons, Fortitudo, FMP-Amsterdam/Ural Great

H GRUBU
Girona, Hemofarm, Nymburk, Galatasaray-Siauliai/Buducnost




1. ÖNELEME TURUNDAKİ EŞLEŞMELER
 FIRST QUALIFICATION ROUND
A- Galatasaray - Siauliai
B- BC FMP - MyGuide Amsterdam
C- Unics Kazan - Energa Czarni Slupsk
D- Tartu Rock - Swans Allianz
E- Telekom Basket - Panellinios
F- Base Oostende - BC Triumph
G- Benetton Treviso - Benetton Fribourg
H- Cholet - ASK Riga


2. ÖNELEME TURUNDAKİ EŞLEŞMELER
A- Buducnost - (Galatasaray - Siauliai)
B- Ural Great - (BC FMP - MyGuide Amsterdam)
C- Hapoel Jerusalem  - (Unics Kazan - Energa Czarni Slupsk)
D- Crvena Zvezda  - (Tartu Rock - Swans Allianz)
E- BC Kyiv - (Telekom Basket - Panellinios)
F- Le Havre - (Base Oostende - BC Triumph)
G- Gran Canaria - (Benetton Treviso - Benetton Fribourg)
H- Bilbao Basket - (Cholet - ASK Riga)

kaynak Galatasaray.org
« Son Düzenleme: 08. Temmuz 2008, 21:57:57 Gönderen: Ümit Aslan »
Gerçekleri tarih yazar tarihide Galatasaray

sdmn

  • Çırak
  • *
  • Kayıt Tarihi: Tem 2008
  • İleti: 29
  • Yaş: 30
  • Yer: İstanbul
Ynt: Rakibimiz belli oldu!
« Yanıtla #1 : 08. Temmuz 2008, 23:03:56 »
inş eleriz